Фото без описуТехніка, придбана для комунального підприємства «Добробут» за рахунок державної субвенції для розвитку інфраструктури в Ліплявській громаді, сьогодні в роботі.

В с.Келеберда по вулицях Космонавтів, Садова, Молодіжна, Гончара та Щербакова проведено ямковий ремонт дороги. На черзі вул. Вишнева.

Ремонт дороги проводився за кошти місцевого бюджету. Долучилися до робіт з ремонту дороги і небайдужі жителі громади та підприємства.

Так житель с.Келеберди Славський О.О. за власні кошти придбав 7 тн. щебеню та 1 тн. асфальту. Також щебінь для ремонту дороги надала компанія «Айвері».

Допомогу у виготовленні проектно-кошторисної документації надав житель с.Ліпляве Агулов А.І.

Послуги з підвезення асфальту надав власним авто житель с.Ліпляве Савченко В.В.

Ремонт дороги проведено силами працівників СКП «Добробут» та за допомогою жителів с.Келеберда: Славського О.О., Коптілого П.В., Румини А.М., Воропай В.А., Ковтун В.П., Світличного М.І., Синчишина В.М., Чампой О.В.

Дякуємо всім, хто долучився до робіт з ремонту дороги, за витрачений особистий час та за співпрацю, адже це яскравий приклад взаємодії влади і жителів громади.

Нехай любов до рідного краю зігріває вашу душу, а наша Ліплявська громада й надалі розвивається, міцніє та процвітає!