У фельдшерському пункті села Озерище проводиться поточний ремонт внутрішніх приміщень. Оновлення даного приміщення не проводились вже кілька років, а оскільки це медичний заклад, усе має відповідати вимогам.

Будівельні роботи погодився виконати житель села Буднік Володимир разом з батьком: це і штукатурка та фарбування стін, стелі дверних та віконних відкосів, закладання пройомів цеглою, улаштування на підлогу плит та лінолеуму. Впорядкуванням електрогосподарства приміщення та встановленням нових світильників, які подарував сільський голова Геращенко С.В., займається працівник СКП «Добробут» Лобода М.І.

Проведено заміну старих міжкімнатних дверей на пластикові.

Ремонт фельдшерського пункт проводиться за кошти сільського бюджету. Благодійну допомогу на придбання будівельних матеріалів в сумі 3 тис.грн. надав фермер Слюсар І.М. та 500 грн. депутат сільської ради Лисогор А.О. Роботи по ремонту тривають.

Тетяна Захарченко, в.о.старости  с.Озерище