19 серпня відбулося урочисте відкриття відремонтованої амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Ліпляве. На відкритті були присутні: сільський голова Сергій Геращенко, депутати та члени виконавчого комітету Ліплявської ОТГ, директор КНП «Канівський ЦПМСД» Наталія Горьова, медичні працівники амбулаторії, мешканці села.

Сергій Геращенко у своєму вступному слові наголосив, що відкриття оновленої амбулаторії – це важливий крок задля збереження здоров’я мешканців Ліплявської громади, а Наталія Горьова в свою чергу зазначила, що спільними діями можливо вирішити будь-яке питання та подякувала сільському голові за допомогу в проведенні ремонту.

Урочисте перерізання символічної стрічки ознаменувало відкриття відремонтованої амбулаторії, а далі всі присутні мали можливість оглянути приміщення закладу, його матеріально-технічне оснащення.
На сьогодні в Ліплявській амбулаторії працює 1 сімейний лікар Тетяна Хроленко, 1 лікар-терапевт Людмила Жуковська та один раз на тиждень здійснює виїзди лікар-педіатр Ігор Муха.

Наталія Горьова наголосила, що амбулаторія оснащена усім необхідним обладнанням згідно табелю матеріально-технічного оснащення. Наявні швидкі тести на тропоніни, гепатит В та С, СНІД, на визначення цукру в крові. Є можливість здати загальний аналіз крові та сечі, які проводяться на сучасних аналізаторах на базі Канівської АЗПСМ.

Хворі мають можливість пройти відповідне лікування в умовах денного стаціонару. Для цього в амбулаторії обладнано відповідну палату.

Туалети оснащені сушарками для рук, рідким милом, туалетним папером. В амбулаторії є гаряча вода.

Наостанок Сергій Геращенко ще раз привітав присутніх з урочистою подією та пообіцяв облаштувати на території амбулаторії дитячий майданчик та місце для парковки велосипедів, а Наталія Горьова - придбати куллер та облаштувати дитячу зону в самій амбулаторії.

 

 

Світлана Сіренко, начальник відділу охорони здоровя

 та соціального захисту  Ліплявської ОТГ