Фото без описуРадість в очах дітей – насправді те, заради чого варто жити і працювати» - говорить голова громади Сергій Геращенко.

У хуторі Діброва на дитячому майданчику  дитячий сміх лунає до пізнього вечора, саме тут, на прохання старших діток було облаштовано площадку для волейболу, та встановлено 5 лавочок . Надзвичайно приємно бачити як діти, татусі та дідусі із задоволенням прийшли на допомогу і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. У народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина, і добро обов’язково повертається до того, хто його віддає. По закінченню робіт від виконавчого комітету Ліплявської сільської ради Андрій Скопець подарував дітям м’ячі та сітку для баскетболу. Роботи по облаштуванню даної території продовжуються.