Засідання виконавчого комітету Ліплявської сільської ради

Дата: 19.03.2018 16:38

19 березня відбулося засідання виконавчого комітету Ліплявської сільської ради. На порядку денному розглядались такі питання:

1.Про  попередження виникнення різних надзвичайних ситуацій на території Ліплявської ОТГ та під час затоплення (підтоплення).

2.Про забудову земельної ділянки по вулиці Центральна, 118 в с.Ліпляве Канівського району Черкаської області.

3. Про зміну графіку роботи бібліотеки села Келеберди.

4. Про надання дозволу ПрАТ «Миронівська птахофабрика» на здійснення торгівлі мобільним соціальним магазином.

В результаті розгляду питань порядку денного всі рішення прийняті одноголосно.

Також, на засіданні виконкому розглянуто звернення депутата Черкаської обласної ради Доманського В.М. щодо найактуальніших проблем, які існують в даний час в громаді та потребують сприяння у їх вирішенні та обговорено питання визначення основних напрямків виконання соціальних угод на 2018 рік та їх вартісну складову.