Ще одна приємна новина для нашої громади: невдовзі відновить роботу стоматологічний кабінет в Ліплявській амбулаторії.

В ході медичної реформи вторинна ланка, а зокрема надання стоматологічних послуг населенню, зазнала значних змін. Державна стоматологічна поліклініка, а от же і стоматологи, які працювали в сільській місцевості, припинили свою діяльність. Всім стоматологам запропонували оформити приватне підприємництво – ФОП. Ми не стали виключенням. Після припинення роботи стоматологічного кабінету в Ліплявській амбулаторії, виконавчий комітет Ліплявської сільської ради запропонував лікарям вільні приміщення для оренди. На наше запрошення відгукнулась прекрасний лікар, жителька нашого села Барчан Олена. Наразі нею відремонтовано кабінет, закуплене стоматологічне обладнання. Чекаємо тільки на дозвільні документи. Маємо надію, що в перших числах жовтня стоматологічний кабінет відвідають та отримають допомогу перші пацієнти.