24 вересня 2020 року о 10.00 годині

в приміщенні Ліплявського сільського клубу відбудеться

засідання 47 чергової сесії

Ліплявської сільської ради VII скликання

Порядок денний:

1. Про виконання бюджету Ліплявської сільської ради за  І півріччя 2020 року.

2. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Ліплявської сільської ради ОТГ на 2020 рік за І півріччя 2020 року.

3. Про діяльність сільського комунального підприємства «Добробут».

4. Про надання згоди на безоплатну передачу юридичної особи Комунального некомерційного підприємства «Канівський центральна районна лікарня» Канівської районної ради та майна зі спільної власності територіальних громад сіл Канівського району Черкаської області у комунальну власність Канівської міської ради Черкаської області.

5. Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2017 №4-8/VII «Про затвердження Програми «Турбота» Ліплявської сільської ради на 2018-2020 роки».

6. Про Програму підтримки Центру надання адміністративних послуг в Канівському районі на 2020 рік.

7. Про внесення змін до бюджету Ліплявської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

8. Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Ліплявської сільської ради Канівського району Черкаської області.

9. Про передачу земельної ділянки в користування на умовах оренди та встановлення орендної плати.

10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Лисак Лесі Миколаївні зі зміною цільового призначення.

11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Буднік Юлії Володимирівні зі зміною цільового призначення.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (02.01) громадянину Авеяну Самвелу Володяйовичу.

13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності загальною площею 1,0969 га, кадастровий номер 7122085600:01:001:0580.

14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності загальною площею 2,5000 га, кадастровий номер 7122085600:01:001:0584.

15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності загальною площею 13,5006 га, кадастровий номер 7122082300:01:001:2065.

16. Про надання дозволу на продаж земельної ділянки та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу.

17. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянину Антонову Олександру Анатолійовичу.

18. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянці Сташук Юлії Володимирівні.

19. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва громадянці Бовтало Ользі Петрівні.

20. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки, розташованої за адресою: с.Ліпляве, вул.Гайдара, кадастровий номер 7122083900:02:002:0284.

21. Про погодження виконавчому комітету Ліплявської сільської ради Канівського району Черкаської області технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок загальною площею 1,5402 га, землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) (16.00), яка розташована на території Ліплявської сільської ради (за межами населеного пункту).

22. Про погодження виконавчому комітету Ліплявської сільської ради Канівського району Черкаської області технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок загальною площею 1,7168 га, землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) (16.00), яка розташована на території Ліплявської сільської ради (за межами населеного пункту).

23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності загальною площею 1,3060 га, кадастровий номер 7122082300:01:001:2100.

24. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва громадянці Симоненко Раїсі Іванівні.

25. Про затвердження товариству з обмеженою відповідальністю «УКРТАУЕР» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди  на 49 (сорок дев’ять) років, зі зміною цільового призначення для будівництва та експлуатації споруди електрозв’язку – вежі ТОВ «УКРТАУЕР», кадастровий номер 7122083900:03:001:0191, розташованої за адресою: вул.Шевченка, с.Ліпляве.

26. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки, розташованої в адміністративних межах Ліплявської сільської ради Канівського району Черкаської області (за межами населеного пункту), кадастровий номер 7122082300:01:001:0789.

27. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (02.01) громадянці Почтовій Наталії Вікторівні.

28. Про основну щорічну відпустку сільському голові Геращенку С.В.