Виконавчий комітет Ліплявської сільської ради приділяє велику увагу культурному розвитку населення громади.

Наразі для Келебердянського будинку культури за кошти сільського бюджету  придбано музичну апаратуру (акустичну систему, мікрофони, пульт, ноутбук).

В Келебердянському будинку культури діють колективи художньої самодіяльності: вокальний колектив «Горлиця» та 2 дитячі хореографічні колективи «Смайл».

Для озвучування репетицій та проведення культурно-мистецьких заходів використовувалась музична апаратура, яка вже багато разів ремонтувалась, технічно застаріла, якість і потужність звуку не відповідала потребам.

Сподіваємось забезпечення закладу культури новим музичним обладнанням  підвищить рівень якості проведення  культурно-мистецьких заходів та дасть змогу повноцінно проводити заняття вокального та танцювальних гуртків – зауважив сільський голова Сергій Геращенко.