Приватне підприємство «Землемір» 25 вересня 2020 року в приміщенні адміністративної будівлі Ліплявської сільської ради Канівського району Черкаської області провело земельні торги з продажу права оренди у формі аукціону. До продажу права оренди було запропоновано одну земельну ділянку сільськогосподарського призначення комунальної власності Ліплявської сільської ради Канівського району Черкаської області загальною площею 22,0000 гектарів. За результатами аукціону було досягнуто річної орендної плати у розмірі 310,26 %, в наслідок чого, до місцевого бюджету буде надходити близько 610 тисяч гривень щороку.

Максимально досягнута ціна річної орендної плати склала 310,26 відсотків, що в 25 раз більше від стартової.