1 жовтня у нашій державі відзначають День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади. Це свято праці, свято долі, свято життя, це можливість висловити свою шану і повагу людям, за спиною яких великий віковий життєвий шлях.

Жителями нашої громади також є люди похилого віку. Вони вистраждали під чорним крилом голодоморів, вистояли криваве пекло війни, відбудовували зруйноване, допомагають нам творити майбутнє. Долі всіх багато в чому схожі одна на одну. Про кожного можна написати книгу. Чотирнадцятьом жителя громади 90 і більше років.

Шановні ветерани війни і праці, пенсіонери! У цей день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Довгих і щасливих вам років життя! Миру, здоровя, оптимізму та благополуччя!

З повагою, сільський голова Сергій Геращенко