Фото без описуСьогодні розпочав роботу стоматологічний кабінет в Ліплявській амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Сільський голова Сергій Геращенко привітав лікаря-стоматолога Олену Барчан з вікриттям кабінету та початком діяльності. Побажав наполегливо і якісно працювати, приносити людям здорову усмішку та своєю роботою заслужити вдячність від пацієнтів, - «Відновлення роботи стоматологічного кабінету – це одне з завдань яке ми ставили перед собою, це ще один крок з наближення медичних послуг до пацієнта. В ході медичної реформи державна стоматологічна поліклініка, а от же і стоматологи, які працювали в сільській місцевості, припинили свою діяльність. Після припинення роботи стоматологічного кабінету в Ліплявській амбулаторії, виконавчий комітет Ліплявської сільської ради запропонував лікарям вільні приміщення для оренди. На наше запрошення відгукнулась прекрасний лікар, жителька нашого села Барчан Олена. Нею відремонтовано кабінет, закуплено стоматологічне обладнання, оформлено дозвільні документи». 

Привітали Олену і колеги, працівники Ліплявської амбулаторії.

Олена Барчан подякувала виконавчому комітету Ліплявської сільської ради за виявлену довіру. Наголосила, що з задоволенням робитиме власну справу. оскільки і умови створені якнайкращі.  «Мені приємно працювати з людьми громади - щирими, привітними та розуміючими», - зазначила лікар-стоматолог. 
 

Записатися на прийом до лікаря-стоматолога Олени Барчан можна по тел.: 096 72 32 693

Фото без опису