Фото без опису1 жовтня 2020 року відбулося урочисте відкриття відремонтованого фельдшерського пункту в селі Озерище.

На відкритті були присутні: голова Ліплявська ОТГ Сергій Геращенко, директор КНП «Канівський ЦПМСД» Наталія Горьова, фельдшер та громада села.

Сергій Геращенко у своєму вступному слові наголосив, що відкриття оновленого фельдшерського пункту – це важливий крок задля збереження здоров’я мешканців с. Озерище, а Наталія Горьова в свою чергу зазначила, що спільними діями можливо вирішити будь-яке питання та подякувала Сергію Валентиновичу за активну позицію в сфері охорони здоров’я, за підтримку та за допомогу в проведенні ремонту.

Урочисте перерізання символічної стрічки ознаменувало відкриття відремонтованого фельдшерського пункту.

З нагоди відкриття відремонтованого приміщення для громади села був проведений медичний захід: мешканці с. Озерище мали змогу виміряти артеріальний та очний тиск, перевірити рівень цукру в крові та дізнатися відповіді на всі актуальні питання з приводу їхнього здоров’я.