ПЕРШІ МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Ліплявська сільська територіальна виборча комісія

Черкаського району Черкаської області

ПОСТАНОВА

с.Ліпляве

18 год 00 хв

08 жовтня  2020 року                                                                                                                                                   №12

Про утворення контрольної комісії для контролю за

виготовленням виборчих бюлетенів на підприємстві-виготовлювача, дотриманням вимог щодо знищення друкарських форм,

технічних відходів, поліграфічного браку,

помилково виготовлених виборчих бюлетенів

Відповідно до статті 242 Виборчого кодексу України  контроль за виготовленням виборчих бюлетенів на підприємствах-виготовлювачах, дотриманням вимог щодо знищення друкарських форм, технічних відходів, поліграфічного браку, помилково виготовлених виборчих бюлетенів здійснюється контрольною комісією, керуючись частиною 8 статті 240, частиною 1,3 пунктом 3 статті 242, Виборчого кодексу України  Ліплявська сільська виборча комісія постановляє:

1.Утворити контрольну комісію для контролю за виготовленням виборчих бюлетенів на підприємстві-виготовлювачеві, дотриманням вимог щодо знищення друкарських форм, технічних відходів, поліграфічного браку, помилково виготовлених виборчих бюлетенів у кількості 3 осіб:

1. Ю.В.Сташук, голова ТВК від ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ`ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»

2.  В.П.Кранга,секретар ТВК від ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «ЧЕРКАЩИНИ»,

3. О.Є.Нерода, від Черкаської обласної організації Політичної партії                     « Європейська Солідарність»

2.Цю постанову вивісити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії у терміни і у порядку, визначеному частиною четвертою статті 37 Виборчого кодексу України, а також оприлюднити на веб-сайті Ліплявської сільської ради  відповідно до  частини четвертої статті 23, частини восьмої статті 199 Виборчого кодексу України.

Голова Ліплявської сільської територіальної

виборчої комісії                                                                                        Ю.В.Сташук

(підпис)

МП