Шановні жителі Ліплявської громади!

Прийміть щирі вітання з Днем захисника України, Днем Українського козацтва та зі святом  Покрови Пресвятої Богородиці!

14 жовтня – це свято, у якому переплелися давні українські традиції та сучасність.

Ми схиляємо голови перед мужністю українських захисників, що перебувають нині на передовій захисту держави та безсмертним подвигом тих, хто заплатив найдорожчу ціну – власне життя, захищаючи краще майбутнє Батьківщини.

Хочу висловити теплі слова вітань ветеранам, учасникам бойових дій, військовослужбовцям та вшанувати всіх, хто має високе звання Захисника України

Нехай веде нас до перемоги незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці. Від душі бажаю всім щастя, радості, добра та натхнення. Хай над нашою Україною буде мирним небо, а в кожній родині панують злагода та благополуччя.

З повагою,

Сергій Геращенко, сільський голова Ліплявської сільської ради