З початку року в селах Михайлівка, Потапці, Таганча, Пекарі, Синявка, Бобриця, Грищинці, Литвинець, Студенець, Яблунів, Тростянець, Трахтемирів, Прохорівка, Сушки, Григорівка, Мартинівка, Степанецьке, Ліпляве та в місті Канів було знайдено 57 вибухонебезпечних предметів. Арсенал боєприпасів включає в себе: мінометна міна –  тридцять вісім одиниць,  ручна граната – п’ять одиниць, артилерійський снаряд – тринадцять одиниць, авіабомба – одна одиниця.

Завдяки злагодженим і чітким діям рятувальників, всі вибухонебезпечні предмети було  вилучено та знищено на спецполігоні.

А щоб попередити виникнення нещасних випадків серед населення в разі виявлення небезпечних знахідок, рятувальники вкотре звертається до громадян з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з такими небезпечними знахідками. Головне: не торкатися підозрілого предмету і негайно повідомляти про знахідку за номером «101» або «102».