Доброго дня, друзі! Мабуть, всі бачили, що Благодійна організація "Благодійний фонд "МХП-Громаді" оголосили переможців першого Всеукраїнського конкурсу мікрогрантів "Час діяти Україно!", серед яких два проекти з Ліплявської ОТГ

«Облаштування центру дитячого дозвілля «Ролодром» (створення зони активного відпочинку для прихильників катання на скейбордах, велосипедах, самокатах тощо) – Ліплявська ОТГ;

«Встановлення спортивно-ігрового майданчика «Мауглі» (створення комфортних умов здорового та активного дозвілля для дітей різного віку) – Ліплявська ОТГ;

Автором другого є ініціативна група мешканців вулиці Канівська, до якої я відношуся. Тому, хочу презентувати вам

наш проект, та залучити до нього усіх бажаючих!

Мета

Створити комфортні умови здорового та активного дозвілля для дітей різного віку

(забезпечення дітям здорових умов перебування на свіжому повітрі, для зміцнення їх організму, правильного фізичного розвитку, а також для розумного проведення дозвілля в колективі своїх однолітків).

Проект передбачатиме встановлення дитячого майданчику із підвісними елементами, такими як гамаки, канатні путанки, драбинки, турніки і т.п. (комплекс), які слугуватимуть тренажерами для фізичного розвитку дитини. Також встановлення дерев'яної хатинки (бунгало Мауглі) на висоті 1м, навколо дерева, з тарзанкою. Ще буде розміщено стіл та лавки, де діти зможуть грати в настільні ігри, малювати, ліпити тощо. Тематика - джунглі, де Мауглі та його друзів чекають пригоди. Для цього проекту вибрано місце, по периметру якого ростуть дерева, на яких планується розмістити тематичні малюнки на фанері. Буде оголошено конкурс на виготовлення креативної велопарковки та смітника. Майданчик прикрасять поробки з природніх матеріалів та дерева (наприклад птахівня, птахи та звірі з дерева , вітрячки та інше, на що вистачить фантазії наших мешканців), що будуть виготовлені дітьми та дорослими (в рамках цього конкурсу). Призи переможцям погодилися надати місцеві підприємці. Відкриття майданчика планується на 25 грудня, що припадає на католицьке Різдво, в Україні це також вихідний день. В Європі у ці дні проводяться Різдвяні ярмарки, ми хочемо запозичити ці традиції і також організувати ярмарок, на якому будуть продавати вироби ручної роботи (новорічні прикраси, свічки, мило ручної роботи, солодощі та інше). Нехай це буде не таких масштабів, як за кордоном, але треба починати з маленького. Директор клубу та місцеві музичні колективи погодилися виступити на відкритті з Різдвяною виставою та провести для малечі конкурси. Але цим планам може завадити карантинні обмеження, в такому випадку відкриття ми будемо змушені перенести до кращих часів!

Кого зацікавив проект, та в кого є бажання долучитися до нього - пишіть! Усю інформацію, стосовно проекту, будемо викладати в соцмережах, на своїх сторінках, та на сайті Ліплявської громади!

Отже, повідомляємо про початок проекту, та закликаємо стати волонтерами!

Оксана Савченко