19 листопада 2020 року о 11.00 годині

в приміщенні Келебердянського сільського будинку культури

відбудеться засідання 1 чергової сесії

Ліплявської сільської ради VIIІ скликання

Порядок денний:

1. Про початок повноважень депутатів Ліплявської сільської ради.

2. Про початок повноважень Ліплявського сільського голови.

3. Про утворення лічильної комісії для виборів секретаря Ліплявської сільської ради.

4. Про обрання секретаря Ліплявської сільської ради.

5. Про здійснення повноважень секретаря виконавчого комітету Ліплявської сільської ради.

6. Про постійні комісії Ліплявської сільської ради.

7. Про зміну назви Ліплявської сільської ради Канівського району Черкаської області, її виконавчих органів та назви Ліплявської об’єднаної територіальної громади.

8. Про затвердження Регламенту Ліплявської сільської ради.

9. Про затвердження структури, штатних розписів, загальної чисельності та умов оплати праці Ліплявської сільської ради Черкаського району Черкаської області  у 2020 році.

10. Про затвердження положення про старосту Ліплявської сільської ради.

11. Про затвердження старости Озерищанського старостинського округу.

12. Про затвердження старости Келебердянського старостинського округу.

13. Про утворення виконавчого комітету Ліплявської сільської ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу.

14. Про затвердження положення про виконавчий комітет Ліплявської сільської ради.

15. Про порядок виконання бюджету територіальної громади, що увійшла до складу Ліплявської сільської ради.