19 листопада 2020 року в селі Келеберда пройшла перша сесія Ліплявської сільської ради VIII скликання після місцевих виборів 25 жовтня 2020 року. Із 22 новообраних депутатів присутніми були 20, які і розглянули 15 питань повістки денної.

На початку депутати розглянули підсумки виборів депутатів Ліплявської сільської ради Черкаського району Черкаської області, сільського голови та визнання їх повноважень.  Згідно з результатами виборів, Ліплявським сільським головою переобрано Сергія Геращенка, який обіймає цю посаду з 2017 року.  Шляхом таємного голосування секретарем ради, також повторно, було обрано Ніну Голуб – за неї віддали свої голоси більшість учасників голосування. Присутні затвердили цілу низку організаційних питань та погодили кадрові призначення. Так за пропозицією сільського голови було затверджено старост старостинських округів Ліплявської громади. Старостою Келебердянського старостинського округу затверджено Надію Савченко, Озерищанського – Тетяну Захарченко. Підсумовуючи перше засідання Сергій Валентинович Геращенко побажав депутатам плідно працювати на благо громади, акумулювати усі наявні ресурси, визначити пріоритети подальшого розвитку та відстоювати інтереси людей, які чекають від своїх обранців змін на краще.