Дуже приємно, коли відчуваєш, що про тебе хтось дбає, хтось допомагає. Що інтереси ліцею не байдужі. І спішимо повідомити про завершення проєкту «Відновлення шкільної майстерні», який реалізовувався завдяки перемозі у конкурсі «Час діяти» від БФ «МХП-Громаді» та відкриття шкільної майстерні.

Прищеплювати дітям любов до робітничих професій доводилося у незадовільних та навіть небезпечних умовах, адже місцями стіни майстерні вразив грибок.

Власними силами ми б не впоралися. Почали шукати інші джерела,  взяли участь у конкурсі мікрогрантів «Час діяти» Благодійного фонду «МХП - громаді». Ми вже мали досвід співпраці з фондом та й узагалі МХП - наш давній і надійний партнер. Наш проєкт «Відновлення шкільної майстерні» став одним із переможців цьогорічного конкурсу і ми нарешті змогли привести її у належний стан»,

Загальна планова вартість проекту становить 100891 грн., в тому числі: Кошти БФ «МХП-ГРОМАДІ» - 49807 грн., та кошти з інших джерел ( місцевого бюджету та спонсорські) - 51084 грн.

І звісно, яке ж свято без подарунків?!..В подарунок на відкриття заклад освіти отримав ручний фрезер для обробки деревини від сільської ради.

 

Галина Кубар, директор КЗ «Ліплявський ліцей»