Спільними зусиллями Ліплявська громада та БО «БФ «МХП-ГРОМАДІ» відремонтували приміщення тренажерної зали у Келебердянському сільському будинку культури.

Дата: 23.11.2020 14:33

Донедавна, охочим тримати своє тіло у спортивній формі, доводилося тренуватися у неналежних умовах. У приміщенні не було опалення, обсипалася стеля, розвалювалася підлога тощо. Та вже нині місцеві спортсмени мають можливість регулярно тренуватися у комфортних і безпечних умовах.

«На створення належних умов для тренування загалом витрачено понад 100 тис. грн. Ми взяли участь у конкурсі мікрогрантів від «МХП - Громаді» «Час Діяти».  На його реалізацію нам виділили 43 тис. грн. Ще 68 тис. грн. спрямувала наша громада. Минуло зовсім небагато часу, й ми вже маємо оновлену залу і чергу охочих тренуватися тут, - зазначив Сергій Геращенко.

В зв’язку з епідеміологічною ситуацією відкриття залу відбулося без масових заходів та з обмеженою кількістю учасників.

Представник від БО «БФ «МХП-ГРОМАДІ»  Микола Єфремцев вручив  автору проєкту брендову табличку та висловив сподівання на подальший розвиток даного проєкту і плідну подальшу співпрацю з ОТГ.

Сподіваємося, що в майбутньому наша громада в співпраці з благодійним фондом зможе реалізувати ще багато подібних проектів та продовжить розвивати сільську інфраструктуру.

Михайло Савченко, головний спеціаліст відділу економіки

та розвитку інфраструктури Ліплявської ОТГ