A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ліплявська громада
Черкаська область, Черкаський район

Спільними зусиллями Ліплявська громада та БО «БФ «МХП-ГРОМАДІ» відремонтували приміщення тренажерної зали у Келебердянському сільському будинку культури.

Дата: 23.11.2020 14:33
Кількість переглядів: 135

Донедавна, охочим тримати своє тіло у спортивній формі, доводилося тренуватися у неналежних умовах. У приміщенні не було опалення, обсипалася стеля, розвалювалася підлога тощо. Та вже нині місцеві спортсмени мають можливість регулярно тренуватися у комфортних і безпечних умовах.

«На створення належних умов для тренування загалом витрачено понад 100 тис. грн. Ми взяли участь у конкурсі мікрогрантів від «МХП - Громаді» «Час Діяти».  На його реалізацію нам виділили 43 тис. грн. Ще 68 тис. грн. спрямувала наша громада. Минуло зовсім небагато часу, й ми вже маємо оновлену залу і чергу охочих тренуватися тут, - зазначив Сергій Геращенко.

В зв’язку з епідеміологічною ситуацією відкриття залу відбулося без масових заходів та з обмеженою кількістю учасників. 

Представник від БО «БФ «МХП-ГРОМАДІ»  Микола Єфремцев вручив  автору проєкту брендову табличку та висловив сподівання на подальший розвиток даного проєкту і плідну подальшу співпрацю з ОТГ.

Сподіваємося, що в майбутньому наша громада в співпраці з благодійним фондом зможе реалізувати ще багато подібних проектів та продовжить розвивати сільську інфраструктуру.

Михайло Савченко, головний спеціаліст відділу економіки

 та розвитку інфраструктури Ліплявської ОТГ« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора