Під час робочого візиту Народного депутата України Олександра Скічка в Ліплявську громаду обговорювалося багато питань, які хвилюють жителів та шляхи їх вирішення. Як зазначив сільський голова Сергій Геращенко, одним з головних питань життєдіяльності громади є стан доріг. Протягом трьох років Ліплявська сільська рада безрезультатно зверталась до керівників всіх інстанцій та депутатів різного рівня по питанню вирішення ремонту автомобільної дороги державного значення Т-24-04 Канів-Ліпляве-Прохорівка-Домантове, яка проходить через села Ліплявської сільської ради. Завдяки клопотанню Олександра Скічка справу вдалося зрушити з мертвої точки. Наразі проводяться ремонтні роботи. Замовник – Служба автомобільних доріг у Черкаській області, виконавець – ПП «Канів-Граніт». Ми дякуємо всім хто доклав зусиль для вирішення цього питання.