Відповідно до статей 10, 16, 21, 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» виконавчий комітет Ліплявської сільської ради Канівського району  Черкаської області повідомляє про початок розроблення містобудівної документації - розроблення детального плану території земельної ділянки, розташованої в адміністративних межах Ліплявської сільської ради, кадастровий номер 7122082300:01:001:2064.

Підстава для розроблення: Рішення сесії Ліплявської сільської ради Канівського району Черкаської області № 4-30/VIII від 22 грудня 2020 року «Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки загальною площею 22,0000 га».

Замовник: Виконавчий комітет Ліплявської сільської ради Канівського району Черкаської області.

Мета проекту: Розроблення детального плану території земельної ділянки, розташованої в адміністративних межах Ліплявської сільської ради Канівського району Черкаської області (за межами населеного пункту), кадастровий номер 7122083900:02:002:2064, надасть змогу змінити цільове призначення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

Порядок і строк внесення пропозицій: Кожен житель Ліплявської громади може подавати пропозиції (зауваження) щодо врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб до виконавчого комітету Ліплявської сільської ради Канівського району Черкаської області у письмовій формі чи електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по-батькові та адреси особи, яка їх подає.

Адреса виконавчого комітету Ліплявської сільської ради Канівського району Черкаської області: 19020, Черкаська область, Канівський район, село Ліпляве, вул.Центральна, 2, відділ земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою.

Контактний телефон: (04736) 93-2-24, e-mail: silradaliplava@gmail.com.

Пропозиції (зауваження) щодо врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб приймаються в строки з 28 грудня 2020 року по 28 січня 2021 року.