Фото без опису

Тридцять одну пересадку кісткового мозку та дві органні трансплантації нирок від родинних донорів провели медики Черкащини минуло річ. На це з держбюджету вони отримали 37,5 млн грн.. Започатковане в області збираються розвивати і надалі, каже заступниця очільника області Лариса Кошова.

– У 2020 році ми розпочали роботу щодо трансплантації кісткового мозку та органної трансплантології, – зазначає посадови ця. – На базі обласного онкологічного диспансеру вдалося провести 33 операції з трансплантології. І цього року плануємо не послаблювати цієї роботи. Вже маємо майже 19 млн грн, спрямовах з держбюджету. Це дасть змогу провести 25 трансплантацій кісткового мозку. Очікуємо спрямування коштів і на органну трансплантацію.

Нині долучилися до розвитку трансплантації на Черкащині окрім обласного онкодиспансеру ще й Черкаський обласний кардіоцентр та обласна лікарня. Таким чином на Черкащині не збираються зупинятися на досягнутому та розвиватимуть цей напрямок медицини і надалі, підсумувала Лариса Кошова.