22 січня – один із тих днів, що сама згадка про них сповнює серце радістю і надією. День, коли українці промовили на цілий світ: «Ми – нація! Ми – на свій землі! Ми - у власній державі!»

22 січня 1919 року - день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки (УНР) і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР). Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом - Днем Соборності.

Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаймо про незліченні жертви, принесені на вівтар соборності й державності. І нехай у цьому благородному пориві кожного свідомого громадянина супроводжує щастя, злагода, мир й добробут, мудрість і чуття єдиної родини у соборній Україні.

Зі святом Соборності!

Слава Україні!