Фото без опису

На даний час демографічна ситуація в Ліплявській сільській раді переживає стійкий період демографічного старіння, що виражається у зростанні чисельності осіб, старших працездатного віку.

В 2020 році на території Ліплявської територіальної громади народилося 14 дітей, а померло 55 жителів. Природний приріст (зменшення) становить - 41 особа.

Одним з основних напрямків поліпшення демографічної ситуації є стимулювання народжуваності шляхом надання адресної допомоги при народженні дитини.

З цією метою в Ліплявській громаді діє програма «Підтримка народжуваності», в якій передбачено, що за кошти сільського бюджету надаватиметься одноразова матеріальна допомога  сім’ям, у яких народилися діти. З 2021 року дана допомога становить 5 тис. грн.

Першими, в новому році допомогу отримали: Коптіла Ольга Миколаївна, (с.Келеберда), Костюк Юлія Юріївна (с.Сушки), Сподарик-Яроменко Марія Василівна (с.Сушки). Вітаємо дані родини з народженням діток. Ніщо так не зігріває родинне вогнище, як діти. Бажаємо їм щастя, здоровя, душевного тепла і легкої долі.