В Ліплявській громаді постійно проводиться робота щодо виявлення сімейосіб, які перебувають в складних життєвих обставинах та які потребують соціальної підтримки і надання їм соціальних послуг.

Так, 02 лютого 2021 року в приміщенні Ліплявської сільської ради відбулося засідання громадської комісії у справах дітей, яка діє при виконавчому комітеті сільської ради. На засіданні громадської комісії розглядалося питання про стан виконання батьківських обов’язків відносно неповнолітньої дитини та двох малолітніх дітей. В ході розгляду питань приймалися до уваги забезпечення батьками належного догляду за дітьми, відносини у сім’ї, ставлення батьків до виконання батьківських обов’язків та умови проживання.

В результаті обговорення було прийнято рішення надати сім’ї випробувальний термін та попереджено батьків про відповідальність щодо неналежного виконання батьківських обов’язків.