Останнім часом в селі Ліпляве мали місце випадки крадіжок із домоволодінь жителів села.

У той час, коли мешканці дбають про свій добробут, розводять птицю, заготовляють продукти на зиму, деякі жителі вдаються до крадіжок чужого майна.

Проникаючи у приватні будинки, зловмисники викрали будівельні інструменти, продукти харчування та птицю.

Мешканці села звернулись до сільського голови Сергія Геращенка, який оперативно відреагував на звернення та повідомив про скоєні порушення правоохоронні органи.

Наразі триває досудове розслідування.

Шановні громадяни! Перш ніж вкрасти чуже майно, подумайте, як ви будете дивитися в очі своїм землякам.

Наші села, як і громада в цілому, - це наш дім. Тож давайте любити і берегти свій дім, з повагою ставитися один до одного та поважати чужу працю.