Працівники Ліплявської сільської ради спільно із інспекторами ювенальної превенції відвідали сім’ї, що опинилися в складних життєвих обставинах

Дата: 06.02.2021 09:49

05 лютого 2021 року працівники Ліплявської сільської ради спільно із інспекторами ювенальної превенції Черкаського РУП ГУ НП України в Черкаській області відвідали сімї, що опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку.

Під час обстеження умов проживання родин, проведено профілактично-роз’яснювальну роботу з батьками щодо відповідальності, яку батьки несуть за виховання та утримання дітей; проведено з ними  бесіди щодо профілактики вживання спиртних напоїв та недопущення випадків ухиляння батьками від виконання батьківських обов’язків, попереджено про правову відповідальність; наголошено про створення сприятливих умов для виховання та розвитку дітей.

Окрім цього, правоохоронці нагадали правила безпеки у побуті і на вулиці, про необхідність дотримуватися гігієнічно-санітарних норм та ведення здорового способу життя. Батьки також були попереджені про недопущення фактів насильства відносно дітей та відповідальність за його скоєння.