Фото без описуЗ пропозиціями та зверненнями до Ліплявської сільської ради звертаються депутати сільської ради.

За дорученням жителів хутора Діброва до Ліплявської сільської ради звернулась депутат сільської ради Харченко Людмила Володимирівна з проханням посприяти у вирішенні питання заміни водяного насоса у водогоні для безперебійної подачі води.

Керівництво сільської ради відреагувало на дане звернення та було проведено ряд робіт для відновлення водопостачання. Залучено техніку ВП «Ліпляве» ТОВ НВФ «Урожай» для розчищення снігу, виконавчим комітетом сільської ради заключено договір на надання послуг автокраном та здійснена оплата даних послуг.

Незважаючи на складні погодні умови жителі  хутора Діброва власними силами провели  монтажні роботи по заміні водяного насоса, а саме: Ляшко Андрій, Малашенко Микола, Сапожніков Аркадій, Боровик Микола та Андренко Юрій.

Приємно відзначити активну позицію даних жителів хутора Діброва та висловлюємо подяку всім, хто своїми  зусиллями і працею  долучився  до даної роботи.