Заявили голосно про наш ліцей здобувачі освіти 8-11 класів, долучившись до Всеукраїнського онлайн-уроку "Онлайн-синергія для найкращого інтернету", з нагоди Дня безпечного Інтернету 2021!

До навчання безпечному поводженню в інтернеті доєдналося понад 7 тисяч освітніх закладів та більше 10 тисяч користувачів, в тому числі і здобувачі освіти Ліплявського ліцею (38 учнів).

Під час уроку “Онлайн-синергія для найкращого інтернету» в прямому ефірі понад 10 тисяч учасників одночасно виконали кілька вправ на обізнаність у цифровому етикеті, пильність, спроможність аналізувати інформацію та визначати безпечність/небезпечність інтернет-ресурсів чи повідомлень.

За підсумками онлайн-синергії кожен учасник отримає цифровий бейдж.

Захід відбувається в межах співпраці Міністерства освіти і науки України та Google Україна і за підтримки Міністерства цифрової трансформації України.

Організаторами Всеукраїнського онлайн-уроку є Академія цифрового розвитку та громадська організація "Центр демократичних реформ і медіа".