ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!!!

З березня 2021 року СКП «Добробут» відновлює вивезення побутових відходів від населення по населених пунктах громади:

1. Ліпляве:

- 2-й вівторок місяця – вулиці: Шевченка (Басань, Березина), Гагаріна, Франка, Канівська, Юркевича, провулок Південний, Гайдара (Писаренків хутір)

- 2-а середа місяця – вулиці: Фоміних, Богдана Хмельницького, Гайдара (район церкви, школи, лікарні), Смолякова, Лесі Українки, Молодіжна, Центральна, Пушкіна, Голубця, Малика, Марка Вовчка, Коцюбинського, Трусова, Шалімова.

- 2-ий четвер місяця – вулиці:  Гайдара (хутір Діброва), Павла Тичини, Лісова, Котляревського.

2. Келеберда2-й вівторок місяця.

3. Озерище2-й четвер місяця.

Просимо Вас заздалегідь готувати, спаковувати та виносити за територію свого домогосподарства побутові відходи.

Нагадуємо, що забиратимуться тільки ті відходи, які будуть акуратно спаковані і винесені за територію.

Просимо в тару до побутових відходів не класти – залишки масел та масляні фільтри, лампи денного світла, ртутні термометри та інші відходи, що містять ртуть, батарейки та акумулятори, будівельне сміття, хімікати та пестициди.

Виконавчий комітет Ліплявської сільської ради