15 березня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Ліплявської сільської ради. На порядку денному розглядались такі питання:

1. Про комісію з питань захисту прав дитини та затвердження положення про комісію.

2. Про організацію громадських робіт у 2021 році.

3. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги.

4. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги при народженні дитини.

5. Про затвердження зведеної номенклатури справ виконавчого комітету Ліплявської сільської ради Черкаської області на 2021 рік.

6. Про затвердження номенклатури справ служби у справах дітей Ліплявської сільської ради Черкаської області на 2021 рік.

7. Про затвердження номенклатури справ фінансового відділу Ліплявської сільської ради Черкаської області на 2021 рік.

8. Про схвалення внесення змін до бюджету Ліплявської сільської територіальної громади на 2021 рік.

В результаті розгляду питань порядку денного всі рішення прийняті одноголосно.