31 березня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Ліплявської сільської ради. На порядку денному розглядались такі питання:

1. Про затвердження оновленого графіку на вивезення та захоронення побутових відходів від населення Ліплявської сільської ради.

2. Про благоустрій населених пунктів Ліплявської сільської ради та підтримання належного санітарного стану.

3.Про запобігання виникнення надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру на території Ліплявської сільської ради.

4. Про стан бібліотечного обслуговування і збереження книжкового фонду в бібліотеках Ліплявської сільської ради.

5. Про надання дозволу гр. Скороходу С.М. на продаж житлового будинку.

6. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги.

7. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги ліквідаторам ЧАЕС.

8. Про внесення змін до Переліку адміністративних послу, які надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Ліплявської сільської ради Черкаської області.

В результаті розгляду питань порядку денного всі рішення прийняті одноголосно.