Ось ми і дочекались ніжних обіймів ласкавого сонечка, п’янких пахощів природи, що оживає, радісного щебетання птахів. Саме їх, дзвінких провісників весни, вітали учні нашого ліцею: читали вірші, загадки, називали весняні прикмети, впізнавали пернатих за співом та малюнками, відзначили тих, які перебувають під охороною та занесені до Червоної книги. Багато цікавинок про птахів дізнались від учителя біології Ірини Нирян.

Напевно немає такої людини, котра б не захоплювалася приємними мелодійними голосами – пташиним співом. Тьохкання соловейка, щебет сойки, скрекотання сороки, цвірінькання горобців, чи, навіть, ритмічні постукування дятла, – усе це царство птахів, яке асоціюється із зеленню лісу, запахом хвої і дубів.

Тож, пам’ятайте! Птахи — невід’ємна частина живої природи, їх потрібно любити і берегти не лише тому, що вони корисні, а й тому, що вони переповнюють наше буденне життя масою позитивних емоцій. Спостерігаючи за ними, ми отримуємо величезну естетичну насолоду.