Чистота починається із шкільного подвір'я!

Дата: 02.04.2021 12:22

Чисте та охайне подвір’я - це обличчя нашого закладу. Ось чому ми завжди приділяємо особливу увагу благоустрію пришкільної території.

Дуже приємно, що нас постійно в цьому підтримує наша громада. Висловлюємо слова щирої подяки сільському голові С. Геращенку за те, що він ніколи не стоїть осторонь наших проблем.

Особливо хочеться подякувати працівникам КП «Добробут» Северину С. П., Савченку В. М., Недашковському С. П., Тертишному В. Г. та нашому технічному персоналу за належну допомогу в благоустрої території нашого закладу. Завдяки їх зусиллям були приведені до порядку дерева та розчищена пришкільна територія.

Педагоги та учні також долучилися до благоустрою, тому що хочемо, щоб наша школа завжди сяяла чистотою і ми будемо приділяти максимум зусиль для цього.