Працівники Ліплявської сільської ради висаджували берізки на узбіччі дороги села Ліпляве

Дата: 06.04.2021 15:42

У Ліплявській громаді триває місячник озеленення та благоустрою.

Колективи всіх закладів Ліплявської громади беруть активну участь в озелененні своїх населених пунктів і в черговий раз поповнюють зеленими насадженнями територію рідного краю.

Сьогодні працівники Ліплявської сільської ради та СКП "Добробут" висаджували берізки на узбіччі дороги біля майданчика відпочинку села Ліпляве.

«Кожне посаджене деревце – це здобуток екології та здоров’я людини. Це створення затишку і краси. А ще це особистий внесок в озеленення громади власними руками» – говорить сільський голова Сергій Геращенко та наголошує, що це не остання акція з озеленення  Ліплявської громади.

Результат цієї роботи покращити зовнішній вигляд даної території, а результат сьогоднішнього дня ще раз доводить, що спільна робота – запорука успіху в усіх справах.