8 квітня проведено благоустрій Прохорівського парку. Працівники Прохорівського старостинського округу, Сушківського та Прохорівського СБК, громадяни, які стоять на обліку в центрі зайнятості прибрали місцевість від чагарників, сміття та посадили дерева. Для проведення весняної толоки виконавчий комітет закупив бензопилу, необхідні інструменти та матеріали. Це тільки початок весняного прибирання. Проведення заходів з благоустрою та озеленення території громади стає традицією. Закликаємо всіх жителів доєднатись до місячника благоустрою, навести лад коло своїх домоволодінь та приймати активну участь у загальносільських суботниках.