З нагоди сьомої річниці з дня початку АТО в Донецькій та Луганській областях, в пам'ять загиблим учасникам бойових дій Канівщини, громадська організація "НЕСКОРЕНІ" провела автопробіг з покладанням квітів до могил загиблих героїв, які поховані на кладовищах в м.Канів та селах Бобриця, Грищенці, Кононча, Прохорівка.

Учасники АТО, на чолі з головою ГО «НЕСКОРЕНІ» Варламом Стуруа, разом з Ліплявським сільським головою Сергієм Геращенком та працівниками виконавчого комітету сільської ради вшанувати героїв, які віддали своє життя за Україну, та поклали квіти до могили Сергія Михайлика в с.Прохорівка.

Сьогодні День Пам'яті... Сьомі роковини від початку війни на сході країни, сьомий рік матері оплакують своїх синів... Невимовний біль втрат.

Герої не вмирають!

Слава захисникам України, ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИМ.

Слава УКРАЇНІ!!!