У Ліплявській громаді активно триває весняне прибирання території

Дата: 20.04.2021 16:21

Працівниками Ліплявського сільського комунального  підприємства  «Добробут» проводяться комплексні заходи з впорядкування території населених пунктів Ліплявської громади, зокрема скошування  трави  на газонах, обочинах  доріг та  тротуарах, здійснюється санітарна очистка від сухого гілля, наводиться лад на  кладовищах, територіях біля пам’ятників та ін.

Сьогодні, 20 квітня, працівники СКП «Добробут» із самого ранку вийшли наводити лад на території братської могили в с.Ліпляве. Пофарбували стелу на вїзді в село Ліпляве. Завезли пісок для облаштування дитячого майданчика «Мауглі» в хуторі Писаренків.

Робота з проведення благоустрою в громаді продовжується. Попереду ще чимало роботи.

Закликаємо всіх жителів, колективи підприємств та організацій, підприємців напередодні Великодня долучитися до роботи, прибрати та причепурити свої прибудинкові та прилеглі території.