27 квітня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Ліплявської сільської ради. На порядку денному розглядались такі питання:

1. Про утворення комісії з питань передачі Об’єкта комунального майна зі спільної власності територіальних громад Черкаської області у комунальну власність Ліплявської сільської ради Черкаської області та затвердження Порядку утворення і роботи комісії.

2. Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Ліплявської сільської ради.

3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету сільської ради від 31.03.2021 №51 «Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги ліквідаторам ЧАЕС».

4. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги.

5. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги при народженні дитини.

6. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва, який розташований на земельній ділянці з кадастровим номером 7122087000:02:001:0966.

7. Про забудову земельної ділянки по вулиці Набережній новій, 17а в с.Прохорівка Канівського району Черкаської області.

8. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва, який розташований на земельній ділянці з кадастровим номером 7122087000:02:001:0968.

9. Про забудову земельної ділянки по вулиці Набережній новій, 17 б в с. Прохорівка Канівського району Черкаської області

В результаті розгляду питань порядку денного всі рішення прийняті одноголосно.