Перемога над нацизмом у Другій світовій війні назавжди залишиться визначною подією у світовій історії та у серцях вдячних нащадків. У ці славні травневі дні, ми віддаємо шану світлій пам’яті всіх тих, хто зупиняв ворога ціною власного життя і самовіддано трудився в тилу, хто своєю працею відстоював нашу свободу, відбудовував народне господарство у повоєнні роки.

Напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні сільський голова Сергій Геращенко, голова ветеранської організації Віра Кранга, старости старостинських округів Ліплявської громади відвідали оселю кожного з 18 учасників війни щоб особисто привітати їх зі святом.

Нажаль учасників бойових дій Другої світової війни в громаді вже немає.

В знак пошани представники влади вручили учасникам війни подарунки, поспілкувались, цікавилися проблемами, кожному приділили належну увагу та побажали міцного здоров’я.

Люди радо зустрічали гостей та щиро дякували за проявлену увагу і турботу.