Відбулися навчально-польові збори для хлопців та дівчат одинадцятого класу

Дата: 12.05.2021 13:53

Військово-патріотичне виховання в Україні виходить на якісно новий рівень. Вже кілька років поспіль учні закладів освіти Ліплявської територіальної громади беруть участь у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»). А у навчальний час відпрацьовують навички з предмету Захист України.

З метою забезпечення виконання у повному обсязі навчального плану та програми з предмета Захист України, практичного закріплення рівня знань, умінь та навичок учнів з вогневої, тактичної, стройової, прикладної фізичної підготовки та формування їх готовності до захисту Вітчизни відбулися навчально-польові збори для хлопців та дівчат одинадцятого класу.

Навчально-польові заняття (збори) — це і своєрідний екзамен на вправність та мужність для старшокласника... Варто відзначити, що учні проявили високі командні та особисті показники. На практиці застосували свої теоретичні вміння працювати в команді, тренували фізичну силу, спритність, витривалість під час виконання нормативів.

Навчально-польові збори - це удосконалення навиків та гарна нагода перевірити свої сили та знання.