ПАМ’ЯТКА СІЛЬГОСПВИРОБНИКАМ ТА ПАСІЧНИКАМ

Дата: 17.05.2021 14:26

Відповідно до статті 37 Закону України «Про бджільництво» фізичні та юридичні особи, які застосовують засоби захисту рослин для обробки медоносних рослин, зобов’язані не пізніше ніж за три доби до початку обробки попередити про це пасічників, при цьому повідомляється дата обробки, назва препарату, ступінь і термін дії токсичності препарату. Обробка проводиться у період відсутності льоту бджіл у ранкові або вечірні години.

Також попереджаємо про відповідальність при виникненні випадків отруєння та загибелі бджіл внаслідок порушення вимог чинного законодавства щодо використання пестицидів та агрохімікатів при обробці посівів сільськогосподарських культур.

Тому просимо повідомляти Ліплявську сільську раду за три доби до використання пестицидів та агрохімікатів при обробці посівів сільськогосподарських культур. В свою чергу зобов’язуємося повідомляти про обробку пасічників, які зареєстровані на території Ліплявської громади.

Виконавчий комітет Ліплявської сільської ради