Фото без опису

Шановні жителі Ліплявської громади!

З метою забезпечення виконання повноважень у сфері соціального захисту населення у Ліплявській сільській раді функціонує відділ охорони здоров’я та соціального захисту.  

Працівниками відділу та уповноваженими особами в старостатах забезпечується: надання консультації громадянам з питань соціальної допомоги, житлових субсидій, пільг, прийом документів на всі види соціальних допомог, захисту прав дитини та інших питань, пов’язаних із наданням соціальної підтримки населенню, визначення потреб громади у соціальних послугах сім’ям та особам, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах (особам похилого віку, особам з інвалідністю, ветеранам війни, в тому числі учасникам АТО/ООС), особам які постраждали в наслідок Чорнобильської катастрофи, сім’ям з дітьми, малозабезпеченим, багатодітним, внутрішньо переміщеним особам, іншим категоріям, які згідно із законодавством мають право на пільги та отримання житлових субсидій.

Адреса місцезнаходження відділу: м.Канів, вул. Героїв Небесної Сотні, 37 кабінет №7.

Графік прийому відвідувачів працівниками відділу:

Понеділок - приміщення Ліплявської сільської ради  з 9-00 -16-00

Вівторок - м.Канів, вул. Героїв Небесної Сотні, 37 кабінет №7 з 9-00 -16-00

середа - м.Канів, вул. Героїв Небесної Сотні, 37 кабінет №7 з 9-00 -16-00

четвер - приміщення Ліплявської сільської ради з 9-00 -16-00

п’ятниця - м.Канів, вул. Героїв Небесної Сотні, 37 кабінет №7 з 9-00 -16-00

обідня перерва    з 12:00 – 13:00

Крім того уповноваженими особами - старостами ведеться прийом документів в приміщеннях старостинських округів с. Келеберда, Озерище, Прохорівка.