20 травня 2021 року - Всесвітній день вишиванки!

Дата: 19.05.2021 11:17

У третій четвер травня (20 травня 2021 року) міжнародне свято - Всесвітній день вишиванки.

День вишиванки – це свято-флешмоб, коли українці в будній день одягають вишиванку на роботу, школу чи садочок, вдома.

День вишиванки – свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу, а також об’єднати українців. Основна мета заходу – це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом.

Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичних поглядів.

Пропонуємо приєднатися до акції усіх небайдужих жителів громади та одягнути у цей день вишиванку.