У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято - День захисту дітей.

Сьогодні, в День захисту дітей, виконавчий комітет Ліплявської сільської ради на чолі з сільським головою Сергієм Валентиновичем Геращенком , вітає маленьких жителів громади із святом.

До привітань долучились Служба у справах дітей, депутати сільської ради та ГО " Покликані жити".

Дитинство- це чудова пора, тому нехай кожна дитина в цей прекрасний святковий день відчує на собі батьківську любов, підтримку і захист від життєвих негараздів, тож нехай сьогодні кожен постарається зробити життя маленьких мешканців громади кращим і безпечнішим.

Бажаємо діткам щодня і щохвилини бути радісними та щасливими. Діти - це наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє!