17 червня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Ліплявської сільської ради. На порядку денному розглядались такі питання:

1. Про стан медичного обслуговування населення на території Ліплявської сільської ради.

2. Про організаційні заходи щодо реалізації положень Програми «Турбота Ліплявської сільської ради на 2021-2025 роки».

3. Про внесення до рішення виконавчого комітету сільської ради від 25.05.2021 № 64 «Про присвоєння адреси ВСП «Знам’янське територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель та споруд» АТ «Українська залізниця».

4. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги.

5.Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги при народженні дитини.

6. Про видачу дублікату свідоцтва про право власності на нерухоме майно.

7. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Ліплявської сільської ради на ІІ півріччя 2021 року.

8. Про схвалення внесення змін до бюджету Ліплявської сільської територіальної громади на 2021 рік.

В результаті розгляду питань порядку денного всі рішення прийняті одноголосно.