ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ!

Від щирого серця  вітаю всіх вас з професійним святом - Днем медичного працівника!

Споконвіку більше за всі скарби та будь-які надбання цінувалося здоров'я людини. А тому професія лікаря завжди була, є та залишиться однією з найнеобхідніших і найшановніших. Немає вищого і благороднішого покликання, аніж повертати людям здоров'я та життя.

Своєю невтомною працею ви повсякчас ви демонструєте приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Власною добротою, знаннями та досвідом повертаєте людей до повноцінного життя, лагідним словом даруєте надію на одужання.

Прийміть сердечну подяку за вашу самовіддану працю, врятовані життя та здоров’я громадян, за віру, яку даєте людям.

Нехай щастям і гармонією наповнюються кожен день вашого життя. Здоров’я, удачі, миру і добробуту вам і вашим родинам!

З повагою,

Ліплявський сільський голова Сергій Геращенко