Шановна молодь Ліплявської громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня молоді!

Молодість – дивовижна пора в житті кожної людини, спогади про яку ми з трепетом зберігаємо у своєму серці. Це час випробувань і помилок, пізнання себе і навколишнього світу. Молодь завжди вирізняється ініціативністю, завзяттям, новим баченням і неординарними рішеннями.

Дорогі юнаки та дівчата! Нехай у вас легкими будуть життєві шляхи, райдужними і прекрасними – перспективи, вірними – починання та відкриті можливості. Бажаю вам більше яскравих зустрічей, нових ідей, активних дій та чітко намічених цілей!

Пам’ятайте: сучасні і освічені, ви – не майбутнє нашої держави, ви – її сьогодення! Зичу вам із притаманною молодості глибиною почуттів любити свою країну, бути її гідними громадянами і щирими патріотами.

З поваю

Ліплявський сільський голова Сергій Геращенко