В червні цього року ФОП Савченко В.А отримав перемогу в інвестиційному конкурсі "Село. Кроки до розвитку" з проектом "Виробництво залізобетонних виробів с.Ліпляве" та отримав грантові кошти на розвиток свого бізнесу.

Кошти гранду використали на придбання промислового бетонозмішувача, вібростола та форм для бетонних стовпчиків. Буде виготовлятися тротуарна плитка, бордюри, бетонні стовпчики та інше.

Дана ініціатива реалізується в межах спільного проєкту Благодійного фонду "МХП - Громаді" та Уряду Швеції і Програми розвитку ООН в Україні "Посилене партнерство для сталого розвитку".

Суттєву підтримку також надала Ліплявська сільська рада, на чолі з головою Геращенком Сергієм Валентиновичем та Канівський Механічний Завод, в особі директора Рахуби Миколи Андрійовича. За що їм велика подяка!

Наразі вже придбано форми для тротуарної плитки та бордюрів.

Тепер жителі громади мають можливість купувати бетонні вироби за доступною ціною, без додаткових витрат на доставку.

Чекаємо на ваші замовлення!

067-732-06-86 – Савченко Владислав

Владислав Савченко